Inaguracja roku 2017/2018

Inauguracja roku 2017/2018 w poszczególnych oddziałach Akademii Viessmann

Komorniki – 30 września (sobota), godz. 8.00, siedziba firmy Viessmann, Komorniki, ul. Platynowa 1

Piaseczno – 30 września (sobota), godz. 15.00, siedziba firmy Viessmann, Piaseczno, ul. Puławska 41

Mysłowice – 1 października (niedziela), godz. 9.00, siedziba firmy Viessmann, Mysłowice, ul. Gen. Ziętka 126

Wrocław – 1 października (niedziela), godz. 14.00, siedziba firmy Viessmann, Wrocław, ul. Karkonoska 65

Na spotkanie prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, oraz kwotę 330 zł. jako pierwszą ratę czesnego, kwotę tę należy wpłacić gotówką na pierwszym spotkaniu.

Osoby, które nie zdążyły opłacić wpisowego 250 zł. mogą dokonać tego również na spotkaniu.

Planowany czas spotkania ok. 3 godz.

Uwaga:

Osoby, które z ważnych przyczyn losowych nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu proszone są o wcześniejsze powiadomienie pod nr tel.: 505 036 015.

Dlaczego warto?

• zdobędziesz tytuł i dyplom: Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • za darmo zdobędziesz certyfikaty uprawniające do montażu urządzeń firmy Viessmann
  • możesz zaoszczędzić od 8 650 zł do nawet 11 150 zł jeśli będziesz chciał uzyskać certyfikat: Certyfikowany Instalator OZE (dla wszystkich 5-ciu Odnawialnych Źródeł Energii)
  • pewna przyszłość – eksperci spodziewają się prawdziwego boomu na instalacje OZE i powstanie ok. 70 000 nowych miejsc pracy – posłuchaj wywiadu z ekspertem:

Już teraz możesz zapisać się do szkoły na rok 2018/19 r.

Dostaniesz od nas więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuję!

OZE News:

Zajęcia praktyczne VN03

Podziękowania

Podziękowania dla mgr inż Stanisława Tytko i profesora Ryszarda Tytko za przeprowadzone zajęcia w dniach 13-14/01/2018 oraz ich wysoki poziom merytoryczny w teorii i praktyce….

100 lat firmy Viessmann

Zobacz wszystkie aktualności