Oferta szkoleniowa firmy Viessmann dla projektantów, wykonawców oraz instalatorów systemów grzewczych.

› Przejdź do strony www

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową

› Przejdź do podstrony z ofertą

  • Opinie o Viessmann

Opinie

Staramy się spełnić oczekiwania każdego słuchacza. Dlatego zawsze słuchamy co mają do powiedzenia na nasz temat i prowadzonych zajęć. Wszelkie uwagi wykorzystujemy do tego żeby dać Państwu to czego potrzebujecie.

 

Zobacz co mówią nasi słuchacze – kilka wybranych wypowiedzi:

 

„Zostałem upoważniony przez obydwie grupy B22 z oddziału Piaseczno do złożenia podziękowania za zorganizowanie zajęć z prof Ryszardem Tytko. Wspaniałe zajęcia teoretyczne, wspaniała część praktyczna, dużo praktycznej wiedzy, najświeższe informacje o ustawie OZE oraz pełna otwartość do słuchaczy to tylko kilka z atutów Pana profesora.
Podczas rozmów Pan profesor wyraził chęć kolejnego spotkania z całą grupą, tuż przed terminem egzaminu. Jak powiedział, będzie miał więcej, bardziej szczegółowych informacji które z wielką przyjemnością nam przekaże, gdyż zależy mu, aby wszyscy słuchacze zdali egzaminy.

Pan profesor był pod wielkim wrażeniem naszej wiedzy i doświadczenia. Doświadczenie zdobywamy sami ale wiedzę zawdzięczamy naszym poprzednim wykładowcom, którzy nas do tego przygotowywali.

Darek

 

 

„…staram się wykorzystywać te wiadomości z zajęć u klientów i to zaczyna naprawdę działać.”

Bogusław

 

 

„…jestem bardzo zadowolony z wykładów bo pozwoliły mi na zgłębienie tematu Oze . Który jest dla mnie całkowicie nowy zagadnieniem i widzę w tym przyszłość . Pańskie wykłady były bardzo rzeczowe i podane w bardzo przystępny sposób za co dziękuję.”

Marian

 

 

„Muszę przyznać, że Pana profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie. Oczekuję jakiegoś podręcznika lub profesjonalnej książki. Koniecznie musi Pan coś takiego popełnić!!!…”

Darek

 

 

„Dziękuje za profesjonalizm i dobre szkolenie…”

Paweł

 

 

„Żałuję że jutro jest już ostatni wykład, bo słuchałem Pana z zainteresowaniem i ciekawością.”

Marcin

 

 

„Jedynie chciałem Panu podziękować za wcześniej poświęcony czas i profesjonalne podejście do przeprowadzonych prezentacji.”

Piotr

 

 

„Dziękuje jeszcze raz za bardzo ciekawe i pełne pasji wykłady. W sumie z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. A nasza prawdziwa wiedze to i tak zweryfikuje rynek i potencjalni nabywcy.”

Artur

 

 

„Ocena Pańskich wykładów jak najbardziej na plus. Wykłady ciekawe nie tylko „klepane” ze slajdów… Na plus jeszcze wykłady w siedzibie akademii, podobały mi się również wykłady pana Tytko. PS Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli z Panem jakieś zajęcia :)”

Krzysiek

O Akademii

To proste… Na początek proponujemy żebyś wstępnie zapisał się do Akademii Viessmann wypełniając formularz zgłoszeniowy  – to jeszcze do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Wypełnienie i wysłanie formularz zgłoszeniowego zajmuje niecałą minutę.

Dowiedz się więcej

Dla kogo Akademia?

Słuchaczem Akademii Viessmann może zostać każdy, kto posiada wykształcenie zawodowe lub średnie.
Nie ma przy tym znaczenia profil ukończonej szkoły.

Dowiedz się więcej

Jak zostać słuchaczem?

To proste… Na początek proponujemy żebyś wstępnie zapisał się do Akademii Viessmann wypełniając formularz zgłoszeniowy  – to jeszcze do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Wypełnienie i wysłanie formularz zgłoszeniowego zajmuje niecałą minutę.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto?

  • zdobędziesz tytuł i dyplom: Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • za darmo zdobędziesz certyfikaty uprawniające do montażu urządzeń firmy Viessmann
  • możesz zaoszczędzić od 8 650 zł do nawet 11 150 zł jeśli będziesz chciał uzyskać certyfikat: Certyfikowany Instalator OZE (dla wszystkich 5-ciu Odnawialnych Źródeł Energii)
  • pewna przyszłość – eksperci spodziewają się prawdziwego boomu na instalacje OZE i powstanie ok. 70 000 nowych miejsc pracy – posłuchaj wywiadu z ekspertem:

Już teraz możesz zapisać się do szkoły na rok 2017/18 r.

Dostaniesz od nas więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuję!

OZE News:

Do 2040 roku połowa mocy będzie zainstalowana w OZE

Do 2040 roku połowa mocy będzie zainstalowana w OZE

Według najnowszego raportu Bloomberg New Energy Finance (BNEF) dynamiczny spadek kosztów energii ze źródeł odnawialnych nie zamierza zwalniać. Jakie będzie to miało skutki? Więcej w…

Siła odnawialnych źródeł energii wciąż wzrasta - dane z 2016 roku

Siła odnawialnych źródeł energii wciąż wzrasta

Odnawialne źródła energii wciąż rosną w siłę. Widać to najlepiej po wynikach z 2016 roku. Okazuje się, że potencjał OZE w ubiegłym roku uległ podwyższeniu…

Śląsk przyjął ustawę antysmogową

Śląsk przyjął ustawę anysmogową

O tym, jak bardzo zanieczyszczony jest Śląsk nikomu nie trzeba chyba mówić. Sejmik Województwa Śląskiego wziął to pod uwagę i przegłosował ustawę antysmogową. Jej ustalenia…

Zobacz wszystkie aktualności