Oferta szkoleniowa firmy Viessmann dla projektantów, wykonawców oraz instalatorów systemów grzewczych.

› Przejdź do strony www

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową

› Przejdź do podstrony z ofertą

„Szukasz pracy – zdobądź zawód”

Viessmann inwestuje w młode pokolenie

Viessmann inwestuje w młode pokolenie

 

Firma Viessmann odebrała statuetkę Ministerstwa Gospodarki „Uhonorowanie przedsiębiorstw, instytucji i osób najbardziej zaangażowanych w promowanie kształcenia zawodowego, efektywną współpracę z przedsiębiorstwami i wdrażanie wśród uczniów ducha przedsiębiorczości”.

 

Każdego dnia korzystamy z naszej wiedzy i z entuzjazmem pracujemy, aby realizować oczekiwania naszych Klientów i Inwestorów. Nie zapominamy przy tym o studentach i uczniach szkół zawodowych dla których branża OZE to przyszłość i dobry kierunek – powiedział odbierający wyróżnienie Dawid Pantera, Menadżer Szkoły Partnerskiej Viessmann.
Dzięki specjalnym szkoleniom dajemy szerokie możliwości zastosowania umiejętności w praktyce. Poza kompleksową ofertą szkoleń branżowych i produktowych Szkoła Partnerska Viessmann poświęca uwagę i kształci młodych ludzi do pracy w zawodzie.

 

Bardzo liczymy na młode pokolenie. Dalej będziemy wspierać w zapewnieniu praktyk i stażów zawodowych. Z tą myślą od 2003 oferujemy kompleksową formę kształcenia w Szkole Partnerskiej Viessmann Nowoczesnych Technik Grzewczych – www.viessmann.edu.pl – powiedział Dawid Pantera.

 

Dyplom, PDF >

Startujemy we wrześniu 2024 r.​

Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!