Viessmann zostaje sponsorem nowej serii wyścigów o puchar świata dla samochodów elektrycznych

Grupa Viessmann, jeden z wiodących producentów systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych wchodzi do 'Formuły E’ jako sponsor. Począwszy od zbliżającego się debiutanckiego sezonu 2017/18, niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne stanie się Oficjalnym Partnerem Zespołu Panasonic Jaguar Racing w Mistrzostwach FIA Formuły E. Wiadomość ta została ogłoszona na oficjalniej inauguracji zespołu w Coventry w Zjednoczonym Królestwie.

Więcej przeczytasz w artykule na Viessmann.pl