Oferta szkoleniowa firmy Viessmann dla projektantów, wykonawców oraz instalatorów systemów grzewczych.

› Przejdź do strony www

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową

› Przejdź do podstrony z ofertą

  • Opinie o Viessmann

Opinie

Staramy się spełnić oczekiwania każdego słuchacza. Dlatego zawsze słuchamy co mają do powiedzenia na nasz temat i prowadzonych zajęć. Wszelkie uwagi wykorzystujemy do tego żeby dać Państwu to czego potrzebujecie.

 

Zobacz co mówią nasi słuchacze – kilka wybranych wypowiedzi:

 

„Zostałem upoważniony przez obydwie grupy B22 z oddziału Piaseczno do złożenia podziękowania za zorganizowanie zajęć z prof Ryszardem Tytko. Wspaniałe zajęcia teoretyczne, wspaniała część praktyczna, dużo praktycznej wiedzy, najświeższe informacje o ustawie OZE oraz pełna otwartość do słuchaczy to tylko kilka z atutów Pana profesora.
Podczas rozmów Pan profesor wyraził chęć kolejnego spotkania z całą grupą, tuż przed terminem egzaminu. Jak powiedział, będzie miał więcej, bardziej szczegółowych informacji które z wielką przyjemnością nam przekaże, gdyż zależy mu, aby wszyscy słuchacze zdali egzaminy.

Pan profesor był pod wielkim wrażeniem naszej wiedzy i doświadczenia. Doświadczenie zdobywamy sami ale wiedzę zawdzięczamy naszym poprzednim wykładowcom, którzy nas do tego przygotowywali.

Darek

 

 

„…staram się wykorzystywać te wiadomości z zajęć u klientów i to zaczyna naprawdę działać.”

Bogusław

 

 

„…jestem bardzo zadowolony z wykładów bo pozwoliły mi na zgłębienie tematu Oze . Który jest dla mnie całkowicie nowy zagadnieniem i widzę w tym przyszłość . Pańskie wykłady były bardzo rzeczowe i podane w bardzo przystępny sposób za co dziękuję.”

Marian

 

 

„Muszę przyznać, że Pana profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie. Oczekuję jakiegoś podręcznika lub profesjonalnej książki. Koniecznie musi Pan coś takiego popełnić!!!…”

Darek

 

 

„Dziękuje za profesjonalizm i dobre szkolenie…”

Paweł

 

 

„Żałuję że jutro jest już ostatni wykład, bo słuchałem Pana z zainteresowaniem i ciekawością.”

Marcin

 

 

„Jedynie chciałem Panu podziękować za wcześniej poświęcony czas i profesjonalne podejście do przeprowadzonych prezentacji.”

Piotr

 

 

„Dziękuje jeszcze raz za bardzo ciekawe i pełne pasji wykłady. W sumie z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. A nasza prawdziwa wiedze to i tak zweryfikuje rynek i potencjalni nabywcy.”

Artur

 

 

„Ocena Pańskich wykładów jak najbardziej na plus. Wykłady ciekawe nie tylko „klepane” ze slajdów… Na plus jeszcze wykłady w siedzibie szkoły, podobały mi się również wykłady pana Tytko. PS Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli z Panem jakieś zajęcia :)”

Krzysiek

 

O szkole

To proste… Na początek proponujemy żebyś wstępnie zapisał się do Szkoły Partner Viessmann wypełniając formularz zgłoszeniowy  – to jeszcze do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Wypełnienie i wysłanie formularz zgłoszeniowego zajmuje niecałą minutę.

Dowiedz się więcej

Dla kogo?

Słuchaczem Szkoły Partner Viessmann  może zostać każdy, kto posiada wykształcenie zawodowe lub średnie.
Nie ma przy tym znaczenia profil ukończonej szkoły.

Dowiedz się więcej

Jak zostać słuchaczem?

To proste… Na początek proponujemy żebyś wstępnie zapisał się do Szkoły Partner Viessmann wypełniając formularz zgłoszeniowy  – to jeszcze do niczego Ciebie nie zobowiązuje. Wypełnienie i wysłanie formularz zgłoszeniowego zajmuje niecałą minutę.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto?

 

  • zdobędziesz tytuł i dyplom: Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • możesz zaoszczędzić od 8 650 zł do nawet 11 150 zł jeśli będziesz chciał uzyskać certyfikat: Certyfikowany Instalator OZE (dla wszystkich 5-ciu Odnawialnych Źródeł Energii)
  • pewna przyszłość – eksperci spodziewają się prawdziwego boomu na instalacje OZE i powstanie ok. 70 000 nowych miejsc pracy

Startujemy we wrześniu 2024 r.​

Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!

OZE News:

Zawód technika OZE czeka na Ciebie

Odnawialne źródła energii są przyszłością energetyki w Polsce, ale i na świecie. Ma to ogromny wpływ na współczesny rynek pracy. Według prognoz rosnąca popularność instalacji…

OZE – czysta energia i mniejsze rachunki

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest obecnie dość powszechne, a popyt na instalację tego typu rozwiązań nieprzerwanie rośnie. To dobra wiadomość biorąc pod uwagę nie…

Pomoc dla gości z Ukrainy

Pomoc dla gości z Ukrainy

Firma Viessmann przekazała prezent w postaci darowizny. Znalazło się w nim 100 bonów na zakupy o wartości 100 zł dla gości Fundacji Krzyżowa dla Porozumienia…

Zobacz wszystkie aktualności