Viessmann Sp. z o.o. Laureatem Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności Biznesu 2020

Firma Viessmann, została doceniona i wyróżniona, zdobywając uznanie jury i tym samym zaszczytny tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w kategorii „Eko Firma 2020” oraz „Dobry Pracodawca 2020”. Uzyskane wyróżnienia są wyrazem uznania dla polityki firmy opartej na partnerstwie, zaufaniu oraz szacunku dla człowieka i środowiska naturalnego.

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2020 to konkurs organizowany przez Forum Biznesu, którego celem jest wyróżnienie działających na terytorium Polski firm i instytucji, które kierują się zasadami Odpowiedzialnego Biznesu oraz liderów w zakresie realizacji założeń CSR. W wyborze laureatów brane są pod uwagę liczne kryteria, m.in. stopień zaangażowania firmy w działalność charytatywną, sponsorską, realizowaną politykę firmy jako pracodawcy oraz inne pozytywne aspekty działalności przedsiębiorstwa.

Kapituła konkursu doceniła firmę Viessmann za działania z zakresu zrównoważonego zarządzania kapitałem ludzkim, wspierające rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Firma Viessmann doceniona została również za działania na rzecz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska oraz poprawy klimatu.

– Uhonorowanie naszej firmy tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, to wielki zaszczyt i potwierdzenie, że kierunek, w którym od lat zmierzamy, jest właściwy. Mogę Państwu obiecać, że wyróżnienie to na pewno zainspiruje nas do realizowania kolejnych innowacyjnych projektów w ramach polityki naszej firmy. Dziękuję wszystkim, którzy poprzez swoją codzienną pracę budują wartość firmy Viessmann i pozwalają nam być wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw – mówił Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Polska.

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Trwa nabór na rok 2021

Rozpoczęcie wrzesień 2021 r. Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!
Możesz też zadzwonić pod numer 505 036 015 (pon.-sob. 9-19)