Oferta szkoleniowa firmy Viessmann dla projektantów, wykonawców oraz instalatorów systemów grzewczych.

› Przejdź do strony www

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową

› Przejdź do podstrony z ofertą

Viessmann Sp. z o.o. Laureatem Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności Biznesu 2020

Firma Viessmann, została doceniona i wyróżniona, zdobywając uznanie jury i tym samym zaszczytny tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w kategorii „Eko Firma 2020” oraz „Dobry Pracodawca 2020”. Uzyskane wyróżnienia są wyrazem uznania dla polityki firmy opartej na partnerstwie, zaufaniu oraz szacunku dla człowieka i środowiska naturalnego.

 

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2020 to konkurs organizowany przez Forum Biznesu, którego celem jest wyróżnienie działających na terytorium Polski firm i instytucji, które kierują się zasadami Odpowiedzialnego Biznesu oraz liderów w zakresie realizacji założeń CSR. W wyborze laureatów brane są pod uwagę liczne kryteria, m.in. stopień zaangażowania firmy w działalność charytatywną, sponsorską, realizowaną politykę firmy jako pracodawcy oraz inne pozytywne aspekty działalności przedsiębiorstwa.

 

Kapituła konkursu doceniła firmę Viessmann za działania z zakresu zrównoważonego zarządzania kapitałem ludzkim, wspierające rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Firma Viessmann doceniona została również za działania na rzecz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska oraz poprawy klimatu.

 

– Uhonorowanie naszej firmy tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, to wielki zaszczyt i potwierdzenie, że kierunek, w którym od lat zmierzamy, jest właściwy. Mogę Państwu obiecać, że wyróżnienie to na pewno zainspiruje nas do realizowania kolejnych innowacyjnych projektów w ramach polityki naszej firmy. Dziękuję wszystkim, którzy poprzez swoją codzienną pracę budują wartość firmy Viessmann i pozwalają nam być wzorem do naśladowania dla innych przedsiębiorstw – mówił Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Polska.

 

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Startujemy we wrześniu 2024 r.​

Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!