Oferta szkoleniowa firmy Viessmann dla projektantów, wykonawców oraz instalatorów systemów grzewczych.

› Przejdź do strony www

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową

› Przejdź do podstrony z ofertą

Viessmann z tytułem Dobra Firma

Viessmann z tytułem Dobra Firma

Najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące przedsiębiorstwa Dolnego Śląska zostały nagrodzone statuetkami Dobra Firma. Wśród laureatów znalazła się firma Viessmann.

 

Już kolejny rok z rzędu, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Dolnego Śląska. Z dumą informujemy, że firma Viessmann otrzymała wyróżnienie w kategorii Najbardziej Efektywny Pracodawca. Kapituła konkursu zwróciła uwagę na wyniki finansowe firmy, jej potencjał innowacyjny i rozwojowy, wysoki standard pracy, politykę prorozwojową oraz prorodzinną.

 

– Bardzo się cieszymy, że już kolejny raz w tym roku, firma Viessmann otrzymała tytuł nawiązujący do zarządzania, standardów pracy i polityki kadrowej. Firma to ludzie, którzy ją tworzą – to przesłanie towarzyszy firmie Viessmann od początku jej istnienia w Polsce i nie zmienia się również w tak ciężkim dla pracodawców i pracowników czasie, jakim jest epidemia COVID-19. Od początku epidemii wspieramy swoich pracowników, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Pragnę podziękować Pracownikom za zaufanie, lojalność oraz codzienne zaangażowanie w rozwój marki Viessmann! – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.

 

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali we Wrocławiu nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

 

Kluczem do sukcesu firmy są przyjazne warunki zatrudnienia, mówi Beata Pazdyk, Dyrektor Personalny. Od wielu lat stawiamy na silny rozwój kadry poprzez wspomaganie
i motywowanie pracowników do podnoszenia i rozwijania swoich kompetencji technicznych, menadżerskich, sprzedażowych oraz językowych. Dzięki temu procesowi udało się połączyć realizację celów biznesowych firmy z celami rozwojowymi pracowników — dodaje Beata Pazdyk, Dyrektor Personalny Viessmann Sp. z o.o.

 

Pobierz list gratulacyjny oraz certyfikat. 

 

Szczegóły konkursu Dobra Firma oraz lista laureatów na stronie www.nagrody.zpp.net.pl

 


Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Startujemy we wrześniu 2024 r.​

Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!