Viessmann z tytułem Dobra Firma

Najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące przedsiębiorstwa Dolnego Śląska zostały nagrodzone statuetkami Dobra Firma. Wśród laureatów znalazła się firma Viessmann.

Już kolejny rok z rzędu, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Dolnego Śląska. Z dumą informujemy, że firma Viessmann otrzymała wyróżnienie w kategorii Najbardziej Efektywny Pracodawca. Kapituła konkursu zwróciła uwagę na wyniki finansowe firmy, jej potencjał innowacyjny i rozwojowy, wysoki standard pracy, politykę prorozwojową oraz prorodzinną.

– Bardzo się cieszymy, że już kolejny raz w tym roku, firma Viessmann otrzymała tytuł nawiązujący do zarządzania, standardów pracy i polityki kadrowej. Firma to ludzie, którzy ją tworzą – to przesłanie towarzyszy firmie Viessmann od początku jej istnienia w Polsce i nie zmienia się również w tak ciężkim dla pracodawców i pracowników czasie, jakim jest epidemia COVID-19. Od początku epidemii wspieramy swoich pracowników, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Pragnę podziękować Pracownikom za zaufanie, lojalność oraz codzienne zaangażowanie w rozwój marki Viessmann! – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali we Wrocławiu nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

Kluczem do sukcesu firmy są przyjazne warunki zatrudnienia, mówi Beata Pazdyk, Dyrektor Personalny. Od wielu lat stawiamy na silny rozwój kadry poprzez wspomaganie
i motywowanie pracowników do podnoszenia i rozwijania swoich kompetencji technicznych, menadżerskich, sprzedażowych oraz językowych. Dzięki temu procesowi udało się połączyć realizację celów biznesowych firmy z celami rozwojowymi pracowników — dodaje Beata Pazdyk, Dyrektor Personalny Viessmann Sp. z o.o.

Pobierz list gratulacyjny oraz certyfikat.

Szczegóły konkursu Dobra Firma oraz lista laureatów na stronie www.nagrody.zpp.net.pl

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

Trwa nabór na rok 2021

Rozpoczęcie wrzesień 2021 r. Wyślij wstępną ankietę zgłoszeniową dostaniesz więcej informacji. Do niczego to nie zobowiązuje!
Możesz też zadzwonić pod numer 505 036 015 (pon.-sob. 9-19)